Rezidenční systémy Daikin | TOP-ENVI Tech Brno

Rezidenční systémy Daikin - TOP-ENVI Tech Brno

TOP-ENVI Tech Brno
Certifikáty
CZENDE
Motto

Daikin

Daikin - moderní klimatizační systémy pro bydlení a kanceláře

Současné bydlení znamená nárůst často protichůdných požadavků na technologické vybavení budov, tj. na:

  • topení
  • chlazení
  • čištění a filtraci vzduchu
  • udržování vhodné hladiny vlhkosti
  • ventilaci a doplňování čerstvého vzduchu v obytných prostorách

 

 

Přitom by měly být energeticky úsporné, z hlediska montáže nepříliš komplikované a samozřejmě i investičně schůdné, nejlépe variantně a přitom i kompletně dálkově ovladatelné, nejlépe také přes PC, tablet nebo chytrý telefon. Že to vše nemůže zvládnout jediná technologie? Může, pokud to jsou moderní tepelná čerpadla vzduch – vzduch od renovovaných výrobců, více známé pod nyní již často zavádějícím názvem klimatizace.

NOVÁ DEFINICE KLIMATIZACE

Klimatizace nyní znamená mnohem více než jen ochlazování vzduchu; nabízí dokonalé vyvážení teploty, čerstvého vzduchu a vlhkosti, ale také čištění vzduchu, abyste se tak mohli po celý rok těšit z dokonalého komfortu. Zvyšování cen energií a neustále rostoucí obavy o životní prostředí znamenají, že klimatizování budov musí být také energeticky účinné.

Moderní klimatizační systém s tepelným čerpadlem vzduch – vzduch nabízí kompletní řešení typu vše v jednom, které zajistí bezkonkurenční výkon a energetickou účinnost a současně chrání prostředí, ve kterém žijete.

Energeticky chytrá řešení

V důsledku stále se zvyšujících cen energií je nyní více než kdy jindy důležité, aby klimatizace byly co možná nejúčinnější. Klimatizace s tepelným čerpadlem jsou stejně tak energeticky chytré jako stylové. Nabízejí individuální regulaci místností, týdenní plánování a snímače nepřítomnosti osob, díky nimž dokážou snížit spotřebu energie v době, kdy není nikdo doma.

Stylové, tiché jednotky

Stylové provedení jednotek klimatizací vybraných výrobců získaly řadu ocenění za design. Nabízíme široký sortiment nástěnných, parapetních a podhledových jednotek, které zapadnou do každého interiéru. Provoz jednotek je téměř nepostřehnutelný, a v místnostech jsou tak udržovány dokonalé podmínky pro bydlení.

Perfektní pro nové domovy i pro rekonstrukce

Flexibilní klimatizace s tepelným čerpadlem jsou ideálním řešením, ať již svůj dům renovujete, nebo jste se rozhodli stavět nový od základů. Nezáleží na stáří vaší budovy, vždy se totiž můžete spolehnout na klimatizaci s tepelným čerpadlem, která vám bude po mnoho let spolehlivě sloužit bez ohledu na počasí.

Co Vám nabízíme?

Optimalizaci podmínek Vašeho bydlení:

Optimalizujte energetickou účinnost a komfort ve svém domě s univerzálním systémem klimatizace s tepelným čerpadlem. Klíčovým přínosem moderních kvalitních klimatizací je také zlepšení kvality vnitřního prostředí obytných prostor a tím dosažení lepších podmínek pro zdraví jejich obyvatel. Jde především o chemické a biologické škodliviny v ovzduší interiérů, včetně obsahu CO2 a hladiny vlhkosti, která se odráží i na stěnách obydlí. To vše má vliv, v řadě případů negativní, na zdraví a pohodu obyvatel. Tyto negativní účinky ještě rostou se snahou budovy zcela zateplovat a utěsňovat. Okna, která dříve umožňovala svou netěsností přirozenou výměnu vzduchu, po jejich výměně za nová již tuto funkci neplní a tím se vnitřní ovzduší budov dále zhoršuje. Aby nebylo ohroženo zdraví obyvatel, musí se vzduch v obytných prostorách cíleně ventilovat, čistit a filtrovat pomocí moderních technologií, mezi něž patří také moderní klimatizace.

Toto vše, co umožňují špičkové moderní klimatizace znamená významné kvalitní zvýšení komfortu bydlení, výrazné zlepšení parametrů zdravého bydlení a to vše při snížení srovnatelných potřeb energií. V případě provozovatelů FVE pak realizace klimatizace v budově významně zefektivní spotřebu přebytečné vlastní vyrobené elektřiny a to především v období od jara do podzimu a ve výrobních špičkách pak celoročně.

Všechny zde uvedené přednosti moderních klimatizací mohou ale garantovat pouze výrobci s nejprogresivnějšími technologiemi jejich výroby. Proto máme v nabídce především klimatizace od firmy Daikin, světového lídra v jejich výrobě z Japonska. Společnost Daikin je proslulá svým přístupem k vývoji výrobků a svou bezkonkurenční kvalitou a všestranností integrovaných řešení. Od účinnosti kompresorů a technologie invertorů až po nejnovější pokroky v chladivech a konstrukci výrobků, společnost Daikin stojí v samém čele v oblasti energetické účinnosti a inovací.

Obraťte se na nás!

Zajistíme Vám komplexní služby v oblasti moderních klimatizací, tj.:

  • návrh vhodných klima jednotek pro Vaše obytné a kancelářské prostory
  • dodávku technologie
  • montáž
  • servis
  • poradenství a konzultace

To vše ve špičkové kvalitě.

Těšíme se na další spolupráci. Více informací se dozvíte na tel. +420 545 216 125 nebo e-mailu info@topenvi.cz.


 

NOVINKY:

Zavedení EET

28.02.2017 -  Od 1.3.2017 je úhrada zboží možná pouze převodem na účet.

Hlásiče toxického CO

02.03.2016 - Do naší nabídky byly zařazeny hlásiče toxického CO. Informace naleznete v příslušné sekci, hlásiče CO pak můžete zakoupit v našem e-shopu

Prohlášení o zpracování osobních údajů dle GDPR