Autorizované měření emisí | TOP-ENVI Tech Brno

Autorizované měření emisí - TOP-ENVI Tech Brno

TOP-ENVI Tech Brno
Certifikáty
CZENDE
Motto

Měření emisí

Měření emisí je tradiční činnost firmy TOP – ENVI Tech od roku 1991, kterou provádíme pro klienty po celé ČR. Patříme v dané oblasti mezi firmy s nejkvalitnějším zázemím a bohatými zkušenostmi a širokou škálou referencí.

Co jsou to emise a proč provádíme měření emisí

Slovo emise pochází z latinského e-mitto, které lze přeložit jako vydávám, vysílám, vypouštím. Z pohledu ekologie emisemi tedy rozumíme uvolňování polutantů, keré vznikají nejčastěji spalováním. Těmito polutanty jsou výfukové plyny, oxidy uhlíku, oxidy síry atd., které negatině ovlivňují kvalitu ovzduší a celkově naše životní prostředí.

Nabízíme autorizované měření emisí

Ať už jste výrobně orientovaná společnost nebo provozovatel například čerpací stanice, ze zákona č.201/2012 Sb „O ochraně ovzduší“ vám vyplývá řada povinností a úkolů.

Máme pro vás profesionální provedení měření emisí, které Vám ušetří čas, peníze a možné problémy s úřady. V oblasti autorizovaného měření emisí nabízíme měření emisí u všech typů zdrojů znečištění ovzduší (ZVZ, VZ, SZ, MZ), účinnosti spalování a odvodu par. Rádi Vám nabídneme jak jednorázové měření, tak i dlouhodobější spolupráci s celkovou technickou i právní pomocí a poradenstvím.

Naše reference

Naše zkušenosti zasahují do oblastí chemického průmyslu, strojírenství, lakoven, laminoven, čerpacích stanic, čistíren, spaloven, krematorií, cementáren a vápenek, keramického a cihlářského průmyslu, dřevařského průmyslu a dalších. Kontaktujte nás, rádi Vám sdělíme další informace.

K vyjmenovaným měřením a činnostem jsme oprávněni na základě:

Průběh spolupráce

  1. Kontaktujte nás
  2. Formou dialogu s Vámi získáme infromace pro zpracování nabídky dle Vaší individuální potřeby.
  3. Zpracujeme Vám nezávaznou cenovou nabídku, kterou Vám předložíme ke schválení.
  4. Po schválení nabídky a podpisu objednávky/smlouvy provedeme domluvenou zakázku.
  5. Realizací zakázky naše spolupráce s Vámi končit nemusí - nabídneme Vám dlouhodobou spolupráci zajišťující prevenci porušení zákona...

Věříme, že jste zde nalezli všechny podstatné informace o našich službách. V případě zájmu nebo jakýchkoliv nejasností se na nás bez obav obraťte s Vaší otázkou nebo poptávkou.


 

NOVINKY:

Zavedení EET

28.02.2017 -  Od 1.3.2017 je úhrada zboží možná pouze převodem na účet.

Hlásiče toxického CO

02.03.2016 - Do naší nabídky byly zařazeny hlásiče toxického CO. Informace naleznete v příslušné sekci, hlásiče CO pak můžete zakoupit v našem e-shopu

Prohlášení o zpracování osobních údajů dle GDPR