Představení technologie | TOP-ENVI Tech Brno

Představení technologie - TOP-ENVI Tech Brno

TOP-ENVI Tech Brno
Certifikáty
CZENDE
Motto

Představení technologie

Představení technologie snižování emisí pachových látek technickými opatřeními

Představení technologie

Airforce 1

Je zařízení modifikované pro venkovní použití s rozsáhlými plochami. Využívá technologie GELACTIVE. Skládá se ze dvou paralelních plastových desek, které jsou od sebe odděleny malými válci. Pomocí přirozeného proudění vzduchu jsou do prostoru uvolňovány aktivní látky, které neutralizují molekuly pachu. Jsou vhodný také do prostor se zvýšeným rizikem výbuchu.

Náplň GELACTIVE
Účinnost  2 – 4 měsíce
Rozměry 50 – 2000 x 75 x 50 cm
Použití  komposty, skládky odpadu, čistírny odpadních vod, nádrže s odpadní vodou, zpracování ropy, laguny odpadních vod

 

Binpod

Je unikátní výrobek, který je vyrobený z HDPE recyklovaného plastu. Váha je 600g. Ventilační otvory jsou speciálně navrženy, aby nedocházelo k ucpání průduchů odpadními pytli, které by bránily optimálnímu uvolňování aktivních látek. Je speciálně navržený pro aplikace do veřejných kontejnerů a popelnic o objemu 600 l – 1100 l. Může být aplikován jak do otevřených, tak uzavřených kontejnerů.

Náplň GELACTIVE
Účinnost  2 – 3 měsíce
Rozsah 600 l – 1100 l
Rozměry 61 x 13 x 6 cm
Použití kontejnery a popelnice s organickým a recyklovaným odpadem, podzemní kontejnery


Fresh car

Jedná se o luxusní zařízení, které je speciálně vytvořené pro interiéry dopravních prostředků. Gelové náplně lze neustále doplňovat bez nutnosti kupování celého přístroje. K dispozici je ve více barevných provedení a vůní.
 
 

Náplň Gel–O–Dor
Aplikace aplikuje se lepícím proužkem
Účinnost 6 – 10 týdnů
Rozsah 4 – 14 m3
Použití osobní automobily, karavany, nákladní automobil

 

Solo

Je zařízení, které je určeno pro neutralizaci pachů v malých prostorách. Vrchní kryt obsahuje otvory po celém obvodu a na vrchní straně krytu, aby docházelo k optimálnímu rozptýlení aktivních látek pomocí přirozeného proudění vzduchu.
 
 

Náplň Gel–O–Dor
Aplikace aplikuje se lepícím proužkem
Účinnost 4 – 8 týdnů
Rozsah 2 – 12 m3
Použití domácnosti, automobily, karavany, malé místnosti, koupelny, klece a kotce pro zvířat

USB

Je inovativní zařízení s minimálními rozměry, které můžete napájet pomocí USB konektoru, 2 bateriemi AA 1.5V nebo se zástrčkou do el zásuvky. Je proto vhodným společníkem na vašich cestách. Obsahuje nízkonapěťový ventilátor, který uvolňuje aktivní látky do prostoru. Neobsahuje rozprašovač. Je velmi tichý a estetický.
 

Náplň Gel–O–Dor
Účinnost 4 – 6 týdnů
Rozsah 5 – 20 m3
Napájení 50 Hz/ 240 V / 2 x 1,5 V
Rozměry 10 x 7,8 x 10 cm
Použití kancelářské buňky, malé místnosti, toalety, kuchyně

Star

Je sloupcové zařízení obsahující dynamický ventilátor s 5 nastavitelnými rychlostmi. Zařízení STAR je modifikováno pro uložení až 3 náplní dle typologie léčené oblasti. Zařízení STAR je možné naistalovat na jakoukoliv rovnou plochu nebo vertikálně na stěnu.
 
 
 

Náplň GEL–O–DOR / GELACTIV, 1 – 3 ks
Účinnost 2 – 3 měsíce
Rozsah 10 – 200 m3
Napájení 240 V
Rozměry 40 x 20 x 20 cm
Použití hotely (pokoje, lobby bary, konferenční místnosti, salónek, kuřárny), kasina, restaurace, jídelny, kavárny, sportovní centra, fitness, cestovní kanceláře, open office, obchody, nemocnice, lázně, lékárny, prádelny, zverimexy

 

5 – Five

Je zařízení s nejvyšším výkonem v modelové řadě AIRFORCE PLUS. Obsahuje velmi tichý ventilátor, který je možno regulovat pomocí dvou rychlostních stupňů. Dále je 5 – FIVE vybaveno HEPA filtrem, antibakteriálním povlakem, kovovou konstrukcí pro aplikace na zeď. Zařízení 5 - FIVE je modifikováno pro uložení až 4 náplní dle typologie léčené oblasti. Velmi nízká spotřeba elektrické energie – maximálně 31 W.
 

Náplň GEL–O–DOR / GELACTIV, 1 – 4 ks
Účinnost 2 – 4 měsíce
Rozsah 100 – 500 m3
Napájení 240 V
Rozměry 10 x 20 x 40
Použití hotely (pokoje, lobby bary, konferenční místnosti, salónek, kuřárny), kasina, restaurace, jídelny, kavárny, sportovní centra, fitness, cestovní kanceláře, open office, obchody, nemocnice, lázně, lékárny, prádelny, zverimexy

 

Truck

TRUCK je speciální zařízení vyvinuté pro neutralizaci pachů v popelářských a fekálních vozech. Pomocí důmyslného zařízení aplikuje aktivní látky skrz difuzní potrubí do vnitřních prostor vozu. Zde eliminuje pachy sváženého odpadu. Zařízení je přizpůsobeno pro umístění až 8 kazet GELACTIV. Podle typu je osazen jedním až dvěma kompresory.

Náplň GELACTIV, 1 – 8 ks
Napájení 24 V
Rozměry 34,14 x 37,4 x 17,7 cm
Použití popelářské vozy, fekální vozy

 

80G

Je zařízení navržené zejména pro průmyslové oblasti. Je koncipováno až pro 8 kazet GELACTIV. Je vybaveno flexibilními distribučními tryskami a ventilátorem s proměnnými otáčkami. Obsahuje cyklický časovač pro individuální programování trysek a časový spínač pro optimální nastavení výkonu dle denní doby.

 

Náplň GELACTIV, 1 – 8 ks
Napájení 240 V
Rozměry 38,5 x 38 x 21 cm
Použití výrobní a skladovací prostory, čistírny kalů, odsávací komíny, kuchyně, toalety


G12

Je zařízení navržené pro velkoobjemové prostory. Je koncipováno až pro 12 kazet GELACTIV nebo GEL-O-DOR. Je vybaveno 4 ventilátory, 2 kompresory, ventilátorem s proměnnými otáčkami, flexibilními distribučními tryskami a ventilátorem s proměnnými otáčkami. Obsahuje cyklický časovač pro individuální programování trysek a časový spínač pro optimální nastavení výkonu dle denní doby.

 

Náplň GELACTIV, 1 – 12 ks
Rozsah až 5.000m3
Napájení 230 V 16 A
Rozměry 152,8 x 108,2 x 518 cm
Použití průmyslové objekty, třídírny odpadu, ČOV, zemědělské objekty, komíny, hotely


G36

Je zařízení navržené pro velkoobjemové prostory. Je koncipováno až pro 36 kazet GELACTIV nebo GEL-O-DOR. Je vybaven 4 ventilátory a 2 kompresory, flexibilními distribučními tryskami a ventilátorem s proměnnými otáčkami. Obsahuje cyklický časovač pro individuální programování trysek a časový spínač pro optimální nastavení výkonu dle denní doby. Disponuje funkcí nastavení programu pro jednotlivý den nebo skupinu dní.

 

 

Náplň GELACTIV, 1 – 36 ks
Rozsah až 20.000m3
Napájení 230 V 16 A
Rozměry 167,3 x 113,1 x 550 cm
Použití hospodářské budovy, velké průmyslové objekty, komíny, skládky, třídírny odpadu


G180

Je zařízení navržené jako likvidátor jakéhokoliv množství zápachu. Jeho vybavení je následující. 3 ventilátory a 6 kompresorů. Kazety s GELACTIVEM jsou rozděleny do 3 pater po 20 kusech. Celkově lze vložit až 60 kusů kazet. Každé patro lze individuálně naprogramovat nezávisle na ostatních.

 

Náplň GELACTIV, 1 – 60 ks
Rozsah až 250.000m3
Napájení 230 V 16 A
Rozměry 180 x 120 x 92,5 cm
Použití hospodářské budovy, velké průmyslové objekty, komíny, skládky, třídírny odpadu


Turbo

Je zařízení navržené pro periferní aplikaci. Zajišťuje neustálý kontakt mezi různými plynovými fázemi prostřednictvím konstantního promíchávání vzduchu. Je osazen 2 vzduchovými vstupy na bočních stěnách a 1 vzduchovým výstupem uprostřed. TURBO lze nastavit i do opačného chodu. 2 vzduchovými výstupy na bočních stěnách a 1 vzduchovým vstupem uprostřed.
TURBO může být vybaveno regulátorem otáček. TURBO poskytujeme ve 4 provedeních s různými rychlostmi ventilátoru: 1730 m3/hod, 3400 m3/hod, 5000 m3/hod a 10.380 m3/hod.
Turbo je vhodný pro úpravu vzduchu v uzavřeném nebo částečně uzavřeném prostředí.
Použití odpadové hospodářství, hospodářské budovy, velké průmyslové prostory, logistická centra

   

Gelactiv®

Gelactiv® je polymerní matrice s obsahem účinné látky, která se uvolňuje v závislosti na lineárním rozptylovém spektru.

Vlastnosti

Gelactiv® je polymerní matrice, která obsahuje účinné látky. V závislosti na teplotě a síle proudění vzduchu, uvolňuje plát Gelactiv® aktivní látky do ovzduší.

Zapáchající molekuly reagují s aktivními látkami Biothysu, které jsou posléze neutralizovány. Výsledné sloučeniny jsou téměř bez zápachu.

Pláty Gelactiv® mohou být použity v různých zařízeních, jako jsou Smellmeister®, AirForce®, Mono/Multiplaques®, umožňující optimální šíření účinných látek v závislosti na specifikaci prostředí.

Použití

Pláty Gelactiv® mohou být použity v různých aplikačních oblastech, jako jsou: čistírny odpadních vod, kanalizační systémy, sběrné stanice, zemědělské budovy, průmyslové objekty, sklady odpadů a další.

Výhody

 • Účinnost: rychlá a dlouhotrvající (24 hodin denně) ochrana v plynném stavu, žádný tekutý produkt
 • Několika měsíční ochrana (2-4 měsíce) v závislosti na teplotě a síle proudění vzduchu
 • Cílená nebo komplexní ochrana
 • Velmi snadné použití a instalace
 • Finančně nenáročná technologie

Gelactiv® Suspension

Gelactiv Suspension efektivně neutralizuje všechny pachy, vznikající v kanalizačních systémech.

Vlastnosti

Gelactiv® Suspension je polymerní matrice s aktivními látkami, které jsou určeny k neutralizaci sulfanu H2S, amoniaku NH3 a dalších.

Gelactiv® Suspension je gelový plát, který je zpevněn kovovou mřížkou, pro snadné zavěšení do kanalizací či šachet.

Použití

Gelactiv® Suspension neutralizuje zápach a škodlivé látky v kanalizačním potrubí, bez závislosti na délce a konfiguraci. Tato technologie se dokonale hodí pro čistírny odpadních vod, šachty, kanalizace, stoky a čerpací stanice, díky odlišnému složení účinných látek a velikosti gelových desek. Gelactiv® Suspension je k dostání ve třech provedeních:

 1. Průměr 500 mm: 1 Gelactiv® Suspension - rozměry (220x90x8mm)
 2. Průměr 750/1,000 mm: 1 Gelactiv® Suspension - rozměry (280x220x8mm)
 3. Průměr 1,250/1,500 mm: 1 až 2 Gelactiv® Suspension - rozměry (560x220x8mm)

Výhody

 • Žádné instalační náklady
 • Žádná elektrická instalace
 • Žádné procesní úpravy
 • Žádný hluk
 • Cílená nebo komplexní ochrana

Gel–O–Dor®

Gel–O–Dor® je polymerní matrice obsahující aktivní látky a parfémy. Gel–O–Dor® neutralizuje zapáchající molekuly a zároveň uvolňuje parfém, který vytváří příjemnou vůni.

Vlastnosti

Gel–O–Dor® je polymerní matrice, která obsahuje aktivní látky. Tyto látky jsou postupně do okolí uvolňovány v závislosti na teplotě a síle proudění vzduchu. Aktivní látky Biothysu reagují se zapáchajícími molekulami, které jsou vzápětí neutralizovány. Výsledkem je čisté a nezapáchající ovzduší.

Na rozdíl od gelových plátů Gelactiv®, Gel–O–Dor® neutralizuje nejen zapáchající molekuly, ale zároveň do vzduchu rozptyluje vonný parfém.

Použití

Plata Gel–O–Dor® mohou být použita v zařízeních, jakými jsou AirForce Plus® Star, AirForce® Plus 5 nebo AirForce® Plus Mini, aby došlo k optimálnímu využití na danou problematiku.

Výhody

 • Účinnost: rychlá a dlouhotrvající (24 hodin denně) ochrana v plynném stavu, žádný tekutý produkt
 • Několika měsíční ochrana (2-4 měsíce) v závislosti na teplotě a síle proudění vzduchu
 • Cílená nebo komplexní ochrana
 • Velmi snadné použití a instalace
 • Finančně nenáročná technologie

Druhy parfémů

Gel–O–Dor® ovocná vůně s lehce pižmovým tónem
intenzita vůně: 3/5
Gel–O–Dor® Agrumo citrónová vůně jemně kořeněná
intenzita vůně: 3/5
Gel–O–Dor® AW pižmová vůně s jemným citrónovým tónem
intenzita vůně: 1/5
Gel–O–Dor® Cedrové dřevo svěží dřevěná vůně s jemným citrónovým tónem
intenzita vůně: 2/5
Gel–O–Dor® Figu vůně sladkého letního ovoce
intenzita vůně: 3/5
Gel–O–Dor® Ovocný sad vůně ovoce a květin s jemným citrónovým tónem
intenzita vůně: 2/5
Gel–O–Dor® Jasmín jarní vůně jasmínu
intenzita vůně: 4/5
Gel–O–Dor® Oceán svěží vůně oceánu
intenzita vůně: 3/5
Gel–O–Dor® Košík ovoce ovocná vůně s lehkým tónem citrónu
intenzita vůně: 2/5
Gel–O–Dor® Ovocná past ovocná vůně s lehkým citrónovým tónem
intenzita vůně: 3/5
Gel–O–Dor® Pomelo citrusová vůně
intenzita vůně: 2/5
Gel–O–Dor® Bílé pižmo pižmová vůně s lehkým tónem citrónu
intenzita vůně: 4/5


 

NOVINKY:

Zavedení EET

28.02.2017 -  Od 1.3.2017 je úhrada zboží možná pouze převodem na účet.

Hlásiče toxického CO

02.03.2016 - Do naší nabídky byly zařazeny hlásiče toxického CO. Informace naleznete v příslušné sekci, hlásiče CO pak můžete zakoupit v našem e-shopu

Prohlášení o zpracování osobních údajů dle GDPR