Tepelná technika | TOP-ENVI Tech Brno

Tepelná technika - TOP-ENVI Tech Brno

TOP-ENVI Tech Brno
Certifikáty
CZENDE
Motto

Tepelná technika

Teplovodní kotle ATMOS D15P, D20P, D30P a D45P

Kotle jsou určeny především pro komfortní vytápění rodinných domků peletami a dřevem jako náhradním palivem pro případ nouze.

Vitosol 200-F

Typ SV2 je plochý kolektor pro svislou nebo vodorovnou montáž, na plochou a šikmou střechu, stejně jako pro integraci do střešní konstrukce a k montáži na volném prostranství. Typ SH2 je určen pro montáže na fasády. Typ 5DI je velkoplošný plochý kolektor pro integraci do střešní konstrukce na šikmých střechách s krytinou z vlnových tašek.

Vitosol 200-T

Vysoce efektivní vakuový trubicový kolektor s přímým průtokem pro vysoké využití solární energie.

Vitosol 300-T

Vysoce efektivní vakuový trubicový kolektor na principu Heatpipe s vysokou provozní spolehlivostí.

Peletkový kotel Vitoligno 300-P

Vitoligno 300-P udává nová měřítka v komfortu, efektivitě a bezpečnosti při vytápění dřevěnými peletkami. V produktu Vitoligno 300-P,který je vyvinutý a produkovaný firmou Viessmann, jsou využity zkušenosti a know-how světoznámého výrobce topné techniky.

Plynový kotel Viessmann Vitogas 200-F

Nízkoteplotní plynový kotel, plně automatický, pro provoz s plynule klesající teplotou kotlové vody. S předsměšovacím hořákem může být na zemní a zkapalněný plyn.

Plynový kotel Viessmann Vitogas 200-F 72-144kW

Nízkoteplotní plynový kotel, jako blok nebo jako jednotlivé segmenty. Vhodný pro provoz s plynule klesající teplotou kotlové vody. S dvoustupňovým předsměšovacím hořákem možné použítí na zemní a zkapalněný plyn, plně automatický.

Nástěnný plynový kotel Vitopend 100

Plynový topný/kombinovaný kotel s modulačním atmosférickým hořákem, pro provoz závislý nebo nezávislý na vzduchu v místnosti. Jmenovitý tepelný výkon: 10,5 až 24 kW

Nástěnný plynový kotel Vitopend 222

Plynový závěsný kotel s integrovaným nabíjeným zásobníkem, plně automatický. Vyráběný s modulovaným, atmosférickým hořákem pro provoz závislý na vzduchu místnosti nebo s modulovaným hořákem s ventilátorem pro provoz nezávislý na vzduchu místnosti. Regulace pro provoz s konstantní teplotou nebo pro ekvitermně řízený provoz je zahrnuta v ceně přístroje. Na zemní a zkapalněný plyn.

Fotovoltaika

Popis polykrystalických solárních modulů Yingli YL230P-29b, YL235P-29b a polykrystalických solárních modulů Yingli YL180(23)P, YL185(23)P.

Zobrazeno: 1-10 z celkem 11
první | předchozí | následující | poslední


 

NOVINKY:

Zavedení EET

28.02.2017 -  Od 1.3.2017 je úhrada zboží možná pouze převodem na účet.

Hlásiče toxického CO

02.03.2016 - Do naší nabídky byly zařazeny hlásiče toxického CO. Informace naleznete v příslušné sekci, hlásiče CO pak můžete zakoupit v našem e-shopu

Prohlášení o zpracování osobních údajů dle GDPR