Energetické audity, průkaz energetické náročnosti, fotovoltaické elektrárny | TOP-ENVI Tech Brno

Energetické audity, průkaz energetické náročnosti, fotovoltaické elektrárny - TOP-ENVI Tech Brno

TOP-ENVI Tech Brno
Certifikáty
CZENDE
Motto

Energetika

Musíte splnit energetický audit, nechat si zpracovat průkaz energetické náročnosti budovy (technologie), energetický štítek budovy nebo přemýšlíte jak ušetřit ve vaší spotřebě energií?

Řešení je zde – naše služby v oblasti energetiky. Ušetříte, můžete získat dotaci, nepotřebujete platit a udržovat si specialistu nebo dokonce oddělení jen na energetiku. Je to váš čas a vaše peníze, my nabízíme řešení.

V oblasti energetiky máme bohaté zkušenosti od velkých podniků přes středně velké až po menší společnosti. Naše služby pokrývají třeba obytné budovy, výrobní areály i technologie různého charakteru.

Solární panely a termické solární systémy

Nabízíme jak celé sestavy solárních systémů pro ohřev vody, tak dílčí části, jakými jsou např. solární panely. Ke všem produktům nabízíme související služby  - montáž, revize atp. Všechny solární panely a systémy mají certifikát kvality. Objednávat je můžete v našem e-shopu.

Energetické audity včetně poradenství a zajištění dotací

Energetický audit, který je dán zákonem je především nástroj pro získání řady potřebných informací. Mimo jiných služeb nabízíme také energetický audit budov v kombinaci se zpracováním podkladů pro dotace na tento audit a na realizaci úsporných opatření z fondů EU i státních dotačních programů. Ušetříte tak hned dvakrát ( nebo i vícekrát v dlouhodobém kontextu).

Průkaz energetické náročnosti

Průkaz energetické náročnosti budovy hodnotí budovu z hlediska všech energií, které do budovy vstupují. Jeho povinnost vyplývá ze zákona. Nesmí být starší 10 let. Část zákona týkající se průkazu energetické náročnosti budovy nabývá účinnosti dnem 1. ledna 2009! Pomůžeme vám včas a bez komplikací tento problém vyřešit!

Energetický outsourcing , energetický management, energetické poradenství

Zaměstnávat vlastního odborníka je vždy drahé. A co teprve tým odborníků? My nabízíme tým odborníků v oblasti energetiky, kteří vám pomůžou v oblasti provozu tepelného hospodářství, školení, předpisů a dalších. Přesně vám na míru. Tým za cenu jednoho. Přesná specifikace druhu a rozsahu dané služby však vznikne až po seznámení se s charakterem energetického provozu firmy, její měrnou náročností, stavem personální obslužnosti a řadou dalších informací . Nestojí to za úvahu?

Energetický štítek budovy

Klientům nabízíme v rámci naší činnosti v energetice kromě souvisejících energetických auditů i zpracování energetických štítků budov.

Solární fotovoltaické elektrárny (FVE)

Jsme dodavatelé služeb pro kvalitní solární fotovoltaické systémy na klíč. Poradenství, zprostředkování a celkové zastřešení všech částí plánu a realizace.

Úspory vody

Není to tak dávno, co jsme bez uvážení platili za vodu bez ohledu na skutečnou spotřebu. Dnes už je to jinak, a proto vznikl program, který je založen na myšlence snížit finanční náklady na vodu, energii a odpad. Finanční náklady na vodu neustále stoupají a do budoucna ještě stoupat budou (v Evropě je to přibližně 8% každým rokem).

Program EN1

Program EN1 pro výpočet faktur za energie a rozúčtování energií na nákladová střediska, popř. stanovení ekologické daně z energií vycházející z Excelu

Kontrola účinnosti kotlů

Je povinnost, jejíž splnění platí pro velkou část provozovatelů kotlů – viz.dále. Kontrola účinnosti kotlů je autorizovaná činnost ze zákona, kterou Vám můžeme nabídnout a zajistit.

Doufáme, že se zde nalezli všechny podstatné informace o našich službách. V případě zájmu nebo jakýchkoliv nejasností se na nás bez obav obraťte s vaší otázkou nebo poptávkou .


 

NOVINKY:

Zavedení EET

28.02.2017 -  Od 1.3.2017 je úhrada zboží možná pouze převodem na účet.

Hlásiče toxického CO

02.03.2016 - Do naší nabídky byly zařazeny hlásiče toxického CO. Informace naleznete v příslušné sekci, hlásiče CO pak můžete zakoupit v našem e-shopu

Prohlášení o zpracování osobních údajů dle GDPR